W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór sprawdzonej jakości akcesoriów do telefonów komórkowych w atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy:  Andrychów ul.Krakowska 81 (naprzeciw Kina)Szkło hartowane o twardości 9H to popularny i sprawdzony sposób na zabezpieczenie ekranu telefonu przed porysowaniem czy uszkodzeniem wyświetlacza w wyniku uderzenia.
W naszej ofercie posiadamy również usługę montażu szkła hartowanego.

Szkło 2,5D jest całkowicie płaskie, posiada jednak specyficzne zaokrąglone ranty dające pewne złudzenie przestrzeni. Sprawia wrażenie jeszcze lepiej dopasowanego do obudowy, a cały smartfon nabiera wyglądu produktu z półki premium. Doskonale sprawdza się w telefonach z płaskim ekranem. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór szkieł hartowanych 2,5D do wielu modeli telefonów.Szkło 3D/5D przeznaczone są do smartfonów z zakrzywionymi krawędziami ekranów.
Dostępne w naszej ofercie szkła 3D/5D znakomicie zabezpieczają ekrany telefonów Iphone wszystkich serii 6, 7, 8 oraz X chroniąc przed uszkodzeniem przód telefonu "od ramki do ramki".
Materiał, który został zastosowany w ich produkcji pozwala w pełni cieszyć się bogactwem kolorów wyświetlacza Retina.
Wysoka jakość i dokładność wykonania powoduje, że szkło jest niezwykle dyskretne i nie rzuca się w oczy.Folia Hydrogel to produkt najnowszej generacji, który zadba o ochronę ekranu wraz z zakrzywionymi krawędziami. Składa się z kilku warstw: pozycjonującej, hydrożelowej oraz ochronnej. W przeciwieństwie do zwykłych folii doskonale przylega do ekranu i nie odkleja się na rogach. Charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania, dzięki elastycznej warstwie hydrogelu dobrze chroni przed stłuczeniem. Szczególnie polecany do flagowych telefonów Samsung z zakrzywionymi ekranami - S7 S7 EDGE, S8, S9, S10. Do wspomnianych modeli posiadamy folie hydrogel w ciągłej sprzedaży. Do niemal każdego modelu telefonu możemy dostarczyć taką folię do 24 godzin.Obudowy na telefon
Odpowiednie zabezpieczenie ekranu przed stłuczeniem to nie tylko naklejone szkło czy folia hydrogel zabezpieczające ekran przed bezpośrednim uderzeniem, ale również odpowiednio dobrane etui które chroni ramkę i rogi smartfona. Uderzenie w ramkę czy róg obudowy jest równie niebezpieczne, ponieważ naprężenia przechodzą bezpośrednio na ekran telefonu i powodują jego pęknięcie.
 

 

 

 

 

 

Odzysk danych Andrychów

PRO odzyskiwanie danych

Profesjonalne i szybkie odzyskiwanie utraconych danych.

View more
Czyszczenie chłodzenia Andrychów

Czyszczenie chłodzenia Laptopów

Twój laptop jest gorący ? Wolno pracuje ?

View more